Çerkezköy Arsa Fiyatları

Çerkezköy arsa fiyatları belirlenmesinde birçok kriter vardır. Bu kriterlerin en önemlileri arsanın metrekaresi, hukuki durumu, bölgedeki arsa stoku, arz talep dengesi, hisse durumu, planı, denize uzaklığı, deniz manzarası, elektrik, yol, su alt yapılarının tamamlanmış olması, köşe parsel olması, toplu taşıma ve ulaşım, çevresindeki yapılaşma, imar durumu ve yapı izninin bulunmasıdır. Yazımızın devamında Çerkezköy arsa fiyatlarını görebilirsiniz.

 

ÇERKEZKÖY HAKKINDA

Çerkezköy, Türkiye‘nin Tekirdağ iline bağlı bir ilçedir. İl merkezi Tekirdağ‘a 56 Km, İstanbul‘a ise 110 Km uzaklıktadır.

Çerkezköy ilçesinin ekonomik yapısı 1970’li yıllara kadar tarıma dayanmaktaydı. Bu ürünlerin başlıcaları tahıllar ve sanayi bitkileriydi. Bugün tarımla uğraşan toplam nüfusun % 15’ini oluşturmaktadır. Çerkezköy ilçesi bugün Türkiye’nin en büyük sanayi merkezlerinden biri haline gelmiştir.
Çerkezköy’ün gelişmesi Bakanlar Kurulu’nun 1971 yılında “Kalkınmada Öncelikli Yöreler” kapsamına alınması ile başlar.

Çerkezköy’de sanayi kuruluşları: Tekstil, kauçuk plastik, boya – kimya, metal Makine, gıda, sağlık, maden, ağaç, elektronik ve beyaz eşya, inşaat malzemeleri, kırtasiye ve otomotiv sektöründe yoğunlaşmıştır.

 

ÇERKEZKÖY MAHALLELERİ

Çerkezköy ilçe merkezinde Fevzi Paşa Mahallesi, Gazi Mustafa Kemal Paşa mahallesi, Gazi Osman Paşa mahallesi, İstasyon mahallesi, Kızılpınar mahallesi, Veliköy Mahallesi, Bağlık mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Fatih mahallesi, Yıldırım Beyazıt Mahallelerinden oluşmaktadır.

 

ÇERKEZKÖY EKONOMİSİ

Halkın çok az bir bölümü tarımla uğraşmaktadır. İlçenin yer yer orman, tarım ve mera alanı olarak kullanılan topraklarında yetiştirilen başlıca ürünler; buğday ve ayçiçeğidir. Hayvancılık da yapılan ilçede az miktarda sığır ve koyun yetiştirilmektedir.

 

ÇERKEZKÖY ARSA FİYATLARI

Çerkezköy arsa fiyatları (imarlı ort. m²)  300  TL –  3.000 TL arasında değişmektedir. Çerkezköy tarla  fiyatları (m²) 10 TL –  350 TL arasında değişmektedir.

 

Fevzi Paşa Arsa Fiyatları

Fevzi Paşa Mahallesi arsa fiyatları (imarlı ort. m²) 500 TL – 3.000 TL arasında değişmektedir

 

Gazi Mustafa Kemal Paşa Arsa Fiyatları

Gazi Mustafa Kemal Paşa Mahallesi tarla fiyatları (m²) 20 TL – 250 TL arasında değişmektedir.

 

Gazi Osman  Paşa Arsa Fiyatları

Gazi Osman Paşa Mahallesi arsa fiyatları (imarlı ort. m²) 750 TL – 3.000 TL arasında değişmektedir. Gazi Osman Paşa Mahallesi tarla fiyatları (m²) 50 TL – 200 TL arasında değişmektedir.

 

İstasyon Arsa Fiyatları

İstasyon Mahallesi arsa fiyatları (imarlı ort. m²) 300 TL – 2.000 TL arasında değişmektedir. İstasyon Mahallesi tarla fiyatları (m²) 10 TL –  280 TL arasında değişmektedir.

 

Kızılpınar Arsa Fiyatları

Kızılpınar Mahallesi arsa fiyatları (imarlı ort. m²) 400 TL – 3.000 TL arasında değişmektedir. Kızılpınar Mahallesi tarla fiyatları (m²) 20 TL – 350 TL arasında değişmektedir.

 

 Veliköy Arsa Fiyatları

Veliköy Mahallesi arsa fiyatları (imarlı ort. m²) 300 TL – 1500 TL arasında değişmektedir. Veliköy Mahallesi tarla fiyatları (m²) 40 TL – 300 TL arasında değişmektedir.

 


 

Tekirdağ Çerkezköy’de bulunan arsalarınız için ücretsiz fiyat teklifi almak istiyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

Size özel atanacak bölge temsilcimiz ile istediğiniz zaman iletişime geçip güncel fiyat bilgisi alabilirsiniz. Sizi alışılmışın dışına çıkarıyoruz. Tamamen çözüm odaklı tüm prosedürlerden uzakta kişiye özel gayrimenkul hizmeti sunuyoruz.

Tekirdağ Çerkezköy’de arsa almak ya da Çerkezköy’den arsa yatırımı yapmak isterseniz 444 50 92 nolu çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek kaydınızı oluşturabilirsiniz.  Satılık arsalarımız hakkında bilgilendirme öncelik sırasına göre yapılmaktadır.

 

ARSANIZ İÇİN ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALIN!