köyceğiz toparlar arsa fiyatları

Toparlar arsa fiyatlarının belirlenmesinde birçok kriter vardır. Bu kriterlerin en önemlileri arsanın metrekaresi, hukuki durumu, bölgedeki arsa stoku, arz talep dengesi, hisse durumu, planı, denize uzaklığı, deniz manzarası, elektrik, yol, su alt yapılarının tamamlanmış olması, köşe parsel olması, toplu taşıma ve ulaşım, çevresindeki yapılaşma, imar durumu ve yapı izninin bulunmasıdır. Yazımızın devamında Toparlar arsa fiyatlarını ve Toparlar tarla fiyatlarını görebilirsiniz.

 

KÖYCEGİZ TOPARLAR HAKKINDA

Muğla ili Köyceğiz ilçesi (Merkez beldesine) bağlı Toparlar mahallesinin bağlı olduğu belediyenin niteliği Büyülşehir İlçe’dir.

 Bölgenin yerlilerini göçebe olarak yaşayan yörükler oluşturmaktadır. 20. yüzyılın ikinci çeyreğinde yerleşik hayata geçmeleri ile oluşmuş bir yerleşim yeridir. Muğla iline 57 km, Köyceğiz ilçesine 4 km uzaklıktadır. Beldenin iklimi, Akdeniz iklimi etki alanı içerisindedir.

Köyceğiz’in eşsiz güzelliklerinden sadece bir tanesi Toparlar Şelalesi Köyceğiz’e sadece 8km uzaklıktadır. Toparlar Şelalesi Köyceğiz’de Antalya yolu üzerinde bulunmaktadır.

 Son zamanlarda çok fazla insanın ilgisini  çekmeyi  başaran adeta bir eğlence parkıdır. Burada metrelerce derinlikteki soğuk suda yüzebilir akmakta olan şelalenin altına girip serinleyebilirsiniz.

Toparlar mahallesinin Nüfusu Toplam 4.870 tır. Bu nüfusun 2.451’si Erkek, 2.419’si Kadındır.

 

TOPARLAR EKONOMİSİ

Toparlar ekonomisi tarım ve hayvancılığa dayalıdır. Tarımda narenciye ağırlıklı bahçelerin yanı sıra tropikal meyveler ve zeytin yetiştiriciliği de yapılmaktadır.

 

TOPARLAR ARSA FİYATLARI

Toparlar arsa fiyatları (imarlı ort. m²)  150 TL – 800 TL arasında değişmektedir.

 

TOPARLAR TARLA FİYATLARI  

Toparlar tarla fiyatları (m²)  35 TL – 100 TL arasında değişmektedir.

 


 

Toparlar’da bulunan arsalarınız için ücretsiz fiyat teklifi almak istiyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

Size özel atanacak bölge temsilcimiz ile istediğiniz zaman iletişime geçip güncel fiyat bilgisi alabilirsiniz. Sizi alışılmışın dışına çıkarıyoruz. Tamamen çözüm odaklı tüm prosedürlerden uzakta kişiye özel gayrimenkul hizmeti sunuyoruz.

Toparlar’dan arsa almak ya da Toparlar’dan arsa yatırımı yapmak isterseniz 444 50 92 nolu çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek kaydınızı oluşturabilirsiniz. Satılık arsalarımız hakkında bilgilendirme öncelik sırasına göre yapılmaktadır.

 

 

ARSANIZ İÇİN ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALIN!