alanya avsallar arsa fiyatları

Avsallar arsa fiyatlarının belirlenmesinde birçok kriter vardır. Bu kriterlerin en önemlileri arsanın metrekaresi, hukuki durumu, bölgedeki arsa stoku, arz talep dengesi, hisse durumu, planı, denize uzaklığı, deniz manzarası, elektrik, yol, su alt yapılarının tamamlanmış olması, köşe parsel olması, toplu taşıma ve ulaşım, çevresindeki yapılaşma, imar durumu ve yapı izninin bulunmasıdır. Yazımızın devamında Avsallar arsa fiyatlarını ve Avsallar tarla fiyatlarını görebilirsiniz.

 

ALANYA AVSALLAR HAKKINDA

Avsallar, Antalya ilinin Alanya ilçesine, bağlı bir mahalledir. 12 Kasım 2012’de TBMM’de kabul edilen 6360 sayılı kanun ile mahalle olmuştur.

İlçeye olan uzaklığı 25 kmdir.İle olan uzaklığı ise 105 km.’dir. Alanya Avsallar, doğası, temiz denizi ve İncekum plajı ile her yıl çok sayıda yerli ve yabancı turisti ağırlıyor.

Avsallar Plajı. 871 0. İncekum Burnu ile Fuğla Koyu arasında üç kilometre uzunluğundadır. Plaj kumsaldır. Kıyı boyunca restoran ve kafeteryalar sıralanır. Denizi sakin dalgasız olduğu gün koyu çok güzeldir. Bu arada kumu çevreye göre en güzel yerdir.

 On binlerce yerli ve yabancı turiste ev sahipliği yapan Avsallar, şu anda 20.000 olan yatak kapasitesini her sene biraz daha artırmaktadır. Ayrıca beldede bulunan Orman Kampı da alternatif bir tatil imkanı sunmaktadır.

Köyün iklimi, Türkiye’de Akdeniz ikliminin etki alanı içerisindedir.

 

AVSALLAR EKONOMİSİ

Köyün ekonomisi tarım ve hayvancılık ve turizme dayalıdır. Ana geçim kaynağı turizm olan beldede portakal, mandalina, limon ve muz üretimi yapılmaktadır.

 

AVSALLAR ARSA FİYATLARI

Avsallar arsa fiyatları (imarlı ort. m²) 300 TL – 4.400 TL arasında değişmektedir.

 

AVSALLAR TARLA FİYATLARI

Avsallar tarla fiyatları (m²) 40 TL – 100 TL arasında değişmektedir.

 


 

Avsallar’da bulunan arsalarınız için ücretsiz fiyat teklifi almak istiyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurunuz. 

Size özel atanacak bölge temsilcimiz ile istediğiniz zaman iletişime geçip güncel fiyat bilgisi alabilirsiniz. Sizi alışılmışın dışına çıkarıyoruz. Tamamen çözüm odaklı tüm prosedürlerden uzakta kişiye özel gayrimenkul hizmeti sunuyoruz.

Avsallar’dan arsa almak ya da Avsallar’dan arsa yatırımı yapmak isterseniz 444 50 92 nolu çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek kaydınızı oluşturabilirsiniz. Satılık arsalarımız hakkında bilgilendirme öncelik sırasına göre yapılmaktadır.

 

ARSANIZ İÇİN ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALIN!